Хіти косметики оптом - за суперціною! Дивитись 👉тут
Melisa Opt - косметика оптом та в роздріб
+380 (73) 777-18-14
Відгуки про компанію Melisa Opt
Наталья В.
Відмінно
Дякую,все супер!
Коментар продавця
Добрий день Наталія) Від імені всієї Компанії дякуємо Вам за те, що виділили свій час та дали оцінку нашій роботі! Сподіваємось на подальшу нашу співпрацю 😊)
Наталья В.
Відмінно
Капсули отримала,щиро дякую
Коментар продавця
Добрий день Наталія) Від імені всієї Компанії дякуємо Вам за те, що виділили свій час та дали оцінку нашій роботі! Сподіваємось на подальшу нашу співпрацю 😊)
Аліна Є.
Відмінно
дякую! все дуже швидко прийшло,не дивлячись на те,що доставка укр поштою! виглядає товар дуже достойно! мені все подобається! добре запаковано,про якість товару напишу окремий відгук допис після використання. доповнюю відгук після використання продукції.Дякую ,все сподобалось. Маски для волосся неймовірні, гарно зволожують, волосся м'яке та шовковисте,у маски з авокадо запах неймовірний.Маски для обличчя тканинні також на висоті.Ціна найкраща,якість також,багато сироватки в пачці,можна натерти майже все тіло,є приємний ефект . дякую!
Коментар продавця
Добрий день Аліна) Від імені всієї Компанії дякуємо Вам за те, що виділили свій час та дали оцінку нашій роботі! Сподіваємось на подальшу нашу співпрацю 😊)
Світлана І.
Відмінно
Коментар продавця
Добрий день Світлана) Від імені всієї Компанії дякуємо Вам за те, що виділили свій час та дали оцінку нашій роботі! Сподіваємось на подальшу нашу співпрацю 😊)
Анастасия К.
Дуже погано
Илона Б.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
все чудово, дякую!
Коментар продавця
Добрий день Ілона) Від імені всієї Компанії дякуємо Вам за те, що виділили свій час та дали оцінку нашій роботі! Сподіваємось на подальшу нашу співпрацю 😊)
Уризченко В.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Все супер,рекомендую!
Коментар продавця
Добрий день ) Від імені всієї Компанії дякуємо Вам за те, що виділили свій час та дали оцінку нашій роботі! Сподіваємось на подальшу нашу співпрацю 😊)
Ирина П.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Добрий день Ірина) Від імені всієї Компанії дякуємо Вам за те, що виділили свій час та дали оцінку нашій роботі! Сподіваємось на подальшу нашу співпрацю 😊)
Олександра Я.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Добрий день Олександра) Від імені всієї Компанії дякуємо Вам за те, що виділили свій час та дали оцінку нашій роботі! Сподіваємось на подальшу нашу співпрацю 😊)
Леся С.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Добрий день Леся) Від імені всієї Компанії дякуємо Вам за те, що виділили свій час та дали оцінку нашій роботі! Сподіваємось на подальшу нашу співпрацю 😊)
Дякую,все супер!
Добрий день Наталія)
Від імені всієї Компанії дякуємо Вам за те, що виділили свій час та дали оцінку нашій роботі!
Сподіваємось на подальшу нашу співпрацю 😊)
Капсули отримала,щиро дякую
Добрий день Наталія)
Від імені всієї Компанії дякуємо Вам за те, що виділили свій час та дали оцінку нашій роботі!
Сподіваємось на подальшу нашу співпрацю 😊)
дякую! все дуже швидко прийшло,не дивлячись на те,що доставка укр поштою! виглядає товар дуже достойно! мені все подобається! добре запаковано,про якість товару напишу окремий відгук допис після використання. доповнюю відгук після використання продукції.Дякую ,все сподобалось. Маски для волосся неймовірні, гарно зволожують, волосся м'яке та шовковисте,у маски з авокадо запах неймовірний.Маски для обличчя тканинні також на висоті.Ціна найкраща,якість також,багато сироватки в пачці,можна натерти майже все тіло,є приємний ефект . дякую!
Добрий день Аліна)
Від імені всієї Компанії дякуємо Вам за те, що виділили свій час та дали оцінку нашій роботі!
Сподіваємось на подальшу нашу співпрацю 😊)
Добрий день Світлана)
Від імені всієї Компанії дякуємо Вам за те, що виділили свій час та дали оцінку нашій роботі!
Сподіваємось на подальшу нашу співпрацю 😊)
все чудово, дякую!
Добрий день Ілона)
Від імені всієї Компанії дякуємо Вам за те, що виділили свій час та дали оцінку нашій роботі!
Сподіваємось на подальшу нашу співпрацю 😊)
Все супер,рекомендую!
Добрий день )
Від імені всієї Компанії дякуємо Вам за те, що виділили свій час та дали оцінку нашій роботі!
Сподіваємось на подальшу нашу співпрацю 😊)
Добрий день Ірина)
Від імені всієї Компанії дякуємо Вам за те, що виділили свій час та дали оцінку нашій роботі!
Сподіваємось на подальшу нашу співпрацю 😊)
Добрий день Олександра)
Від імені всієї Компанії дякуємо Вам за те, що виділили свій час та дали оцінку нашій роботі!
Сподіваємось на подальшу нашу співпрацю 😊)
Добрий день Леся)
Від імені всієї Компанії дякуємо Вам за те, що виділили свій час та дали оцінку нашій роботі!
Сподіваємось на подальшу нашу співпрацю 😊)